Hizmetlerimiz

Bakım Onarım

Motor, şanzıman, fren, amörtiser, ön düzen, elektrik ve elektronik aksam üzerinde profesyonel ekibimizle bakım ve onarım hizmetleri sağlamaktayız.

Hasar Onarım

En düşük hasardan en ağır hasar durumlarına kadar, profesyonel ekipmanlar ve teknik ekibimizle, müşteri memnuniyetini en üst seviyede karşılayarak hizmet veriyoruz.

Yedek Parça

Orjinal ve eşdeğer zengin yedek parça stoğumuzla, parça sıkıntısı yaşamadan, aracınızın bakım ve onarımını gerçekleştiriyoruz.

Araç üstü disk taşlama

Aşınmış, yıpranmış, yüzey bozukluğu olan disklerinizi sökmeden aracın üzerinde taşlıyor, fren tutuşunu arttırarak parça değişimine gerek kalmadan ekonomik çözümler sunuyoruz.

Far ayarı

Görüş mesafesini profesyonel ekipmanlarla ayarlıyor, maksimum ışık verimliliğini ve sürüş konforunu sağlıyoruz.

Akü Şarzı

Deşarz olmuş akülerinizin bakımını ve tekrar şarz dolumunu kısa bir süre içerisinde sağlıyor, eskimiş akülerinizi yeniliyoruz.

Diagnostik arıza tespiti

Orjinal arıza tespit cihazımız (IDS) ile arızaların kesin tespiti ve çözümünü sağlıyoruz. Ayrıca beyin programlama, beyin kalibrasyonu, arıza kodu okuma ve silme, anahtar programlama, aracınızın elektronik sistem kontrolü ve test hizmetlerini gerçekleştiriyoruz.

Klima Gazı Dolumu

Tam otomatik klima gaz dolum cihazı ile klima sistemlerinin bakım, temizlik ve kontrol hizmetlerini sağlamaktayız.

Muayene öncesi test kontrol hizmetleri

Aracınızın TÜV muayene istasyonlarından onay alabilmesi ve herhangi bir problemle karşılaşmamanız için, profesyonel ekipmanlarımızla gerekli test ve kontrolleri gerçekleştiriyoruz.